O nas

Ta strona powstała by dowieść, że istnieje życie poza pracą.

Tworzymy razem podstawową komórkę społeczną. Kiedy tylko możemy podróżujemy, z rowerem lub bez. Na dłużej niż na wakacje zostaliśmy dotąd w Indonezji, na Węgrzech i w Czechach.

Justyna

W moim życiu nastąpiła znacząca poprawa. Na co dzień nie patrzę już na świat z 21 piętra biurowca w Warszawie, tylko z 7. Jeszcze jedno piętro i ponoć będę mogła otworzyć okno.  Po godzinach tańczę salsę, jeżdżę na rowerze, tworzę quizy i organizuję wyjazdy opisywane później na blogu. Jestem autorką prawie wszystkich tekstów na Z dala od biura. Nawet te dwie krótkie notki o nas musiałam napisać sama 🙂
***

dsc_1445-large

***

Daniel

 Techniczne ramię naszego duetu.Naprawia nasze rowery, wynajduje użyteczne aplikacje dzięki którym nie gubimy się w buszu.  Wieść gminna niesie, że zawsze ma rację.
Jego praca ma tą dziwną właściwość, że 10 sekund po usłyszeniu czym zajmuje się Daniela, zapominasz wszystko czego się właśnie dowiedziałeś. Po pracy trenuje brazylijskie jiu jitsu, jeździ na rowerze i czasem bawi się w fotografa. Jako ten z większym poczuciem estetyki odpowiada za wygląd strony.
 ***
 daniuk_jogja
 ***

One thought on “O nas

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s